Haberler

 < Geri Dön

İnci Ecza Deposu’nda İki Atama Birden

İlaç dağıtım sektöründe büyüme stratejisi ile ilerleyen Türkiye’nin güçlü firmalarından İnci Ecza Deposu, atamalarla insan kaynağı kadrosunu geliştiriyor. Bu doğrultuda Satın Alma Müdürü olarak görev alan Murat Yılmaz Ticaret Direktörü olarak, Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev alan Murat Günay ise, Mali İşler Direktörü olarak atandı.

İlaç dağıtım sektörüne 2004 yılında giriş yapan İnci Ecza Deposu, çalışanlarını terfi ettirerek, insan kaynakaları kadrosunu güçlendiriyor.
İlaç sektöründe uzun yıllar görev yapan ve 2020 yılından bu yana İnci Ecza Deposu’nun satınalma müdürlüğünü üstelenen Murat Yılmaz, İnci Ecza Deposu Ticaret Direktörlüğü görevine atandı. Perakende ve finans sektöründe uzun yıllar yöneticilik tecrübesi bulunan ve 2017 yılından bu yana İnci Ecza Deposu Mali İşler Müdürlüğünü  üstlenen Murat Günay ise şirketin yeni Mali İşler Direktörlüğüne atandı.
 

Murat Yılmaz kimdir?
Atatürk Üniversitesi Moleküler Biyoloji alanında yüksek lisans eğitimi alan Murat Yılmaz, Hedef Alliance’da Ticaret Satış Müdürü olarak çalıştı. 2017 ila 2020 yılları arasında Vem İlaç’ta Satış Eğitim Müdürü görevini üstlendi. Yılmaz, İnci Ecza Deposu Ticaret Direktörü olarak atanmadan önce 2020 yılından bu yana Satın Alma Müdürü olarak görev alıyordu.
 

Murat Günay kimdir?
İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Murat Günay, Uluslararası Lojistik’te muhasebe ve finans müdürü olarak çalıştı. 2009 ila 2014 yılları arasında Bursa Ecza Kooperatifi’nde finans müdürlüğü yapan, 2014 ila 2016 yılları arasında Saypa A.Ş.’da bütçe ve planlama müdürü olarak görev alan Günay, İnci Ecza Deposu Mali İşler Direktörü olmadan önce 2017 yılından bu yana şirketin Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev alıyordu.

Haberin orjinalini görmek için tıklayınız.